🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


👉 Наголовний ліхтар, Ліхтарик на голову на батарейках, Ліхтар для походів лоб Налобний для сто QT-88
⚡ Ліхтар простий і зручний в експлуатації. Завдяки кріпленню з гумкою, яке дозволяє зручно закріпити ліхтар на голові, Ваші руки будуть вільні і при цьому Ви зможете висвітлювати собі дорогу в темний час доби, або ж займатися ремонтом у важкодоступних та погано освітлених місцях.
Встановлена лінза дає можливість змінювати кут розсіювання світла від широкої плями до вузькоспрямованого променя. Фокус променя змінюється за допомогою тріскачкового механізму головної частини ліхтаря. Також присутній поворотний механізм, за допомогою якого можна змінювати кут нахилу ліхтаря. Відмінно підходить для повсякденного використання, катання на велосипеді, риболовлі, полювання, туристичного походу та багато іншого.
⚡ Увімкнення датчика руху відбувається шляхом натискання на кнопку включення (друга кнопка) та вибору режиму, а потім натиснути кнопку включення лампи COB та датчика руху (перша).
⚡ Сім режимів роботи!
⚡ Бічна частина ліхтаря має пластиковий блок, в якому розміщується вбудований акумулятор 18650 і датчик руху. У цей блок вмонтовано плату з SMD світлодіодами червоного кольору, свічення яких повторює основні режими ліхтаря. Також блок має отвір для заряду акумуляторів за допомогою зарядного пристрою.
⚡ Комплектація:
- 🔸 Ліхтар
- 🔸 Упаковочна коробка
- 🔸 Гумка на голову
- 🔸 Акумулятор Li-ion 18650 (вбудований)
- 🔸 Кабель заряджання Type-C


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bailong |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кріплення | Ремінець |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | micro USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність світлового променя | 1000 м |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Протиударний |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Миготливий |
| Товар | Ліхтар для пошукових робіт на шолом BL-W690-LTS+SMD, Налобний світлодіодний ліхтар для нічних прогулянок QT-88 |
- Ціна: 427 ₴











